Domů Jak nás najdete Info o zakázkách Ptejte se Doklady k zár.reklamaci Otevírací doba

 

PO,ST,PÁ- 9.-15.hod.   ÚT,ČT- 9.-17.hodin

SO-NE-Zavřeno

TOP Elektronik

OPRAVY TV,HIFI,AUDIO,VIDEO,DVD,VYSAVAČE,HOLÍCÍ STROJKY,ROBOTY,MIXÉRY,MIKROVLNNÉ TROUBY apod.

 

Nahoru Mapa webu

 

 

 

Naše prodejna spotřební elektroniky a servisní středisko byly otevřeny v říjnu 1992, a to po dokončení rozsáhlé rekonstrukce objektu bývalého "Neon servisu" na ulici Moskevská 64.

Jako jedni z prvních v karlovarském regionu jsme se začali zabývat prodejem značkové elektroniky a příslušenství. Protože jsme si jako krédo firmy stanovili poskytování kvalitních a co nejkomplexnějších služeb, zahájili jsme spolu s otevřením prodejny i činnost servisního středisko. Sortiment výrobků se postupně rozšiřoval a obměňoval. Mezi základní sortiment, co do druhu, patřily televizní přijímače, videorekordéry, hifi věže, videokamery, radiomagnetofony, walkmany, discmany, radiobudíky, hifi komponenty včetně reprosoustav, satelitní přijímače včetně antén, audio a video kazety, baterie, žárovky, hodinky, diáře, kalkulačky, brašny k videokamerám, hrací konzole PLAYSTATION včetně široké nabídky her. Široká nabídka veškerých doplňků od firmy HAMA. Postupně byl sortiment doplněn i o domácí elektrospotřebiče.

V roce 2004 jsme naší prodejnu podrobili rozsáhle rekonstrukci a otevřeli novou prodejnu SONY CENTRUM, kde jak název napovídá, jsme se zaměřili pouze na kompletní sortiment značky SONY.

Bohužel vlivem silného konkurenčního boje na trhu s elektronikou, dále také vlivem tzv.šedých dovozů jsme byli nuceni tuto prodejnu v červenci 2011 uzavřít. Mezi další vlivy patřila i naprostá neochota zastoupení SONY v České Republice s tím cokoli udělat.

Proto jsme se tedy v červenci roku 2011 přestěhovali do nového  působiště na Studentskou ulici v Karlových Varech-Doubí, kde jsme se již plně zaměřili pouze na opravy spotřební elektroniky a malých domácích spotřebičů.

Od 1.7.2013 jsme opět změnili ( již na stálo ) naše působiště na nynější adresu Závodu Míru 500/100 , Karlovy Vary , 360 17 

Zde nás najdete

 

Název:

Top Elektronik M&V, s.r.o
Adresa : Závodu Míru 500/100,Karlovy Vary-Stará Role
Před konečnou bus.č.3 a 15
Kontakt : info@topelektronik.cz , Tel : 353 230 336
Mobil  - 608 964 337